معرفی پولاد پویش

گروه صنعتی پولاد در سال ۱۳۵۹ توسط مهندس سیروس بختیاری تاسیس گردید و در حال حاضر با ۴۲ سال سابقه خدمت و کارآموزی درعرصه صنعت پلیمر، با افزون بر ۵۰۰ نفر نیروی شاغل در چهار رشته صنعتی مستقل و مرتبط با یکدیگر در مجموعه‌ ای از کارخانجات به وسعت ۷۱،۰۰۰ متر مربع واقع در شهر تهران به فعالیت ‌های تولیدی اشتغال دارد.

بروز رسانی در تاریخ 1402/03/15

تولید پریفرم PET

تولیـد پریــفرم در شـرکـت پـولاد پویــش از ابتـدای تاسیــس این مجـمـوعـه در سـال ۱۳۸۱ آغاز گردید و امـروزه با در اختـیار داشــتن ۳۵ خـط تولـید مخـصـوص PET و تعداد کثیری قالـب پریفرم در اوزان مختلف، به عنوان بزرگـترین و متنوع ترین تولید کننـده این محـصـول در ایـران همچنان به گسترش و توسعه دامنه محصولات خود اشتغال دارد.

بروز رسانی در تاریخ 1402/03/15

تولید ظروف IML

تولیـد ظروف جدار نازک در شـرکت پولاد پویـش از اوایل سـال ۱۳۹۲ با هدف تکمیـل سبد محصـولات، تامیـن نیاز بازار داخلی، و همچنین قطع وابستگی صنایع داخلی به واردات این قبیل محصولات آغاز گردید. طراحی و تنوع محصولات این شـرکت به گونه‌ای است که گسـتره وسیـعی از بازارهای مصرف، از جمله صنایـع لبنی، مواد غذایـی، شیریـنی و شـکلات، مربا، فرآورده‌ های کنجـدی، خـرمـا، آجیـل و خشـکبار، تنبـاکو، رسـتوران‌ها و امثالهم را پوشـش می‌دهد.

بروز رسانی در تاریخ 1402/03/15